Ukrainian Fashion Week

UFW X LFW SS24 Backstage

UFW X LFW SS24 Backstage

19 вересня українські бренди KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представили колекції SS24 на London Fashion Week в рамках Ukrainian Fashion Week International Season SS24.

Показ відбувся завдяки підтримці Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Незважаючи на сирени повітряної тривоги та ракетні обстріли, українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week продовжує їх підтримувати в третьому міжнародному сезоні, який є 53-м від заснування UFW. Команда Ukrainian Fashion Council та Ukrainian Fashion Week висловлюю щиру подяку British Fashion Council та London Fashion Week за велику підтримку та надання можливості  українським брендам KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представити колекції SS24 на London Fashion Week у рамках спільного показу.

У фіналі Ксенія Шнайдер, Олена Рева та Надя Дзяк вийшли із прапорами України з підписами українських героїв.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Ukrainian Fashion Week запустив Ініціативу «Support Ukrainian Fashion» для допомоги українським дизайнерам. Таким чином, 65 українських фешн-брендів мали можливість представити свої колекції, створені під час війни, на міжнародній модній арені.

SHOW CREDITS
PR Agency: IPR London
Production: Blonstein Creative Production
Catering: Mriya Neo Bistro
Project Partner: UA in UK Community
In-house Runway Photographer: Chris Yates
In-house Backstage Photographer: Anna Ozerchuk
Special Gift: Mpolyarush.Studio