Ukrainian Fashion Week

UFW X BCEFW SS24

UFW X BCEFW SS24

Ukrainian Fashion Week International Season SS24: GUDU, GASANOVA, DARJA DONEZZ та SIDLETSKIY представлять свої колекціі у Будапешті 

У рамках продовження співробітництва Ukrainian Fashion Week та Budapest Central European Fashion Week

2-3 вересня на BCEFW в рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від UFW свої колекції SS24 представлять GUDU, GASANOVA, DARJA DONEZZ та SIDLETSKIY.

Ukrainian Fashion Week висловлює свою подяку Budapest Central European Fashion Week за продовження партнерства та підтримки дизайнерів України.

«Попри повномасштабну російську війну в Україні, українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week залишається вірним своїй місії – підтримувати індустрію та промотувати українські дизайнерські брендів на світовій fashion сцені. Сьогодні ця місія наповнена новими додатковими сенсами – через організацію участі українських дизайнерських брендів у міжнародних професійних подіях, створити для українських дизайнерів можливість отримувати замовлення на міжнародному ринку, що рятує та підтримує компанії, бізнеси та зберігає робочі місця тисяч працівників модної індустрії. Це також демонструє світові Україну, як країну не лише мужніх та стійких, а й креативних і талановитих людей», – Ірина Данилевська, співзасновниця та СЕО Ukrainian Fashion Week.

Останні 51-й (осінь 2022 року) та 52-й (весна 2023 року) сезони UFW вперше за 25-річну історію інституції відбулися не в Києві, а на міжнародних подіумах та платформах. Це дозволило 65 українським модним брендам представити свої колекції, створені під час війни на міжнародній fashion арені в форматах показів та презентацій на 10 тижнях моди в Європі та США.

Зараз триває третій міжнародний  – сезон UFW International Season SS24.