Ukrainian Fashion Week

RDNT на Paris Fashion Week

RDNT на Paris Fashion Week

У рамках Тижня моди у Парижі відбувся показ нової колекції «Birth of the Universe» бренда Андре Тана RDNT.

Показ відбувся в знаменитому замку La Maison de l’Amérique Latine в самому центрі Парижа, на бульварі Сен-Жермен, де свого часу проходили покази колекцій Valentino, Yves Saint Laurent, Dior та інших ключових модних брендів. На подіум цього вечора вийшли всесвітньовідомі українські супермоделі – Аліна Байкова, Ірина Кравченко та Евеліна Мамбетова.

Нова колекція «Birth of the Universe», представлена на Тижні моди в Парижі, присвячена процесам виникнення нового життя на Землі, еволюції та оновлення — і тій неймовірній енергії, яка рухає ці процеси. В серці колекції — зображення жіночого лона, в його священно-містичному значенні, як символ захопливої подорожі під назвою «життя» та взаємопоєднаності всіх без виключення живих істот. 

Речі з колекції репрезентують дух часу та запити нового покоління. «Birth of the Universe» пропагує стиль, в якому поєднуються виняткова функціональність та зручність, а мінімалістичні та футуристичні дизайни допомагають носіям краще висловити самих себе. Нова колекція, завдяки поєднанню ергономічного дизайну та інтелектуальних функцій, дозволяє впевнено та легко орієнтуватися в оточенні та загалом сприяє активному способу життя.

У колекції використано еко-матеріали, такі як органічна бавовна та перероблений поліестер, що наново підняло серед гостів показу RDNT питання еко-свідомості та «етичної моди», які наразі є дуже актуальними у світовій fashion-індустрії. 

Андре Тан: «Світ зазнає значних змін. Глобальне потепління, стихійні лиха, пандемії, економічні кризи та руйнівні війни впливають на всіх нас і змушують шукати відповіді на складні питання. Як українці, ми особливо сильно це відчуваємо. Водночас з цим у глобальному масштабі трансформується наш спосіб роботи, життя та спілкування . Разом з RDNT я запрошую всіх сприйняти ці зміни, долати всі випробування долі та перешкоди. І сподіваюсь, що одяг, який ми з любов’ю робимо в RDNT, допоможе відчувати себе краще в ці турбулентні часи».