Ukrainian Fashion Week

Empowering New Generation of Designers

New Generation — це програма, спрямована на пошук, підтримку та відзначення молодих талантів в Україні, Центральній та Східній Європі. У рамках цієї програми вони спілкуються з провідними спеціалістами галузі, отримують нові знання у процесі менторства та змагаються за міжнародне визнання.

Конкурс «ПОГЛЯД у майбутнє»

Empowering New Generation of Designers

Вже понад 20 років Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє» (засновано у 2000 році) відкриває нові імена української моди та надає молодим талантам, якими багата національна fashion-індустрія, підтримку для розвитку.

Створимо майбутнє української моди разом!

Проєкт «Покази для молодих дизайнерів»

New Generation
of Fashion

Це — окремий день в програмі Ukrainian Fashion Week, що дозволяє молодим дизайнерам стати частиною індустрії набувши практичні знання, як організувати показ, навіть з невеликою колекцією, та представити колекцію професіоналам галузі.

Проєкт «Міжнародний конкурс»

International Young Designers Contest

Конкурс збирає талановитих молодих дизайнерів зі Східної та Центральної Європи, які вже зарекомендували себе у своїх країнах. Професіонали індустрії з усього світу оцінюють та коментують колекції під час інтерв’ю з дизайнерами. Вони обирають найкращого молодого дизайнера на окремій події в Києві.

Проєкт «Навчальна програма»

Lectures, Workshop
and Residency

Окрема програма менторства для молодих дизайнерів, круглі столи, семінари, лекції та резиденції — усі вони спрямовані на підтримку галузі та розширення практичних та теоретичних знань нового покоління.

PROJECT: Epson Digital Fashion Lab

Epson Digital Fashion Lab – це освітній проєкт, створений для українських ще не відомих дизайнерів, початківців у fashion-індустрії, студентів старших курсів та випускників профільних навчальних закладів зі всієї України. Основна мета — надати дизайнерам-початківцям необхідну інформацію для початку своєї кар’єри fashion-індустрії та допомогти їм створити принтовану колекцію одягу або аксесуарів. Свої роботи учасники презентують на Ukrainian Fashion Week у лютому 2022 року. 

Partners