Ukrainian Fashion Week

Сучасна мода України

Ми — інституція, яка має на меті просування українських дизайнерів у світі. Завдяки знаковим міжнародним подіям в Україні, а також у Парижі, Мілані, Лондоні, Токіо та Нью-Йорку, ми будуємо майбутнє української моди в усьому світі.

Початок

1997 рік

Український тиждень моди був заснований у 1997 році і став першим прет-а-порте тижнем у Східній Європі. Ukrainian Fashion Week проводиться двічі на рік і повністю відповідає світовим стандартам тижнів моди.

Учасники

Більше 100 дизайнерів

За роки існування ми показали понад 100 дизайнерів для більш ніж 12 000 гостей щосезону і побудували власний авторитет серед міжнародних професіоналів галузі.

Міжнародний контекст

Визнання українських дизайнерів

Сьогодні українські дизайнери отримують заслужене визнання на міжнародному рівні, їхні колекції висвітлюють провідні професійні ЗМІ, а міжнародні ритейли продають їх в усьому світі.

Вплив

Нові імена у зростаючій галузі

Ми створили цілу низку проєктів таким чином, що молоді дизайнери проходять різні стадії розвитку разом із нами та роблять свої бренди міжнародно відомими.

Сьогодні

Нові формати

Ви можете зануритись у світ української моди, відвідуючи наші заходи та проєкти онлайн чи офлайн в усьому світі.

Майбутнє

Новий світ і нові виклики

Ми створили спільноту, яка має потужні зв’язки, і ми відповідно зростаємо, змінюємось та розвиваємось, щоб разом із міжнародною галуззю відповідати новим викликам.