Ukrainian Fashion Week

UFW і БФ «ЯНКО» підписали договір про співпрацю

UFW і БФ «ЯНКО» підписали договір про співпрацю

Беззаперечний тренд всіх сезонів – благодійність. Яскраве повернення Ukrainian Fashion Week – це не тільки фантастичні шоу талановитих дизайнерів. Команди брендів, гості показів, партнери UFW SS25 поставили перед собою амбітну благодійну мету – зібрати кошти на обладнання для паліативного відділення Реабілітаційної клініки Святенко (с.Циблі, Київська область). А саме – 4 003 242 грн. Координує збір коштів і закупівлю необхідного обладнання Благодійний Фонд «ЯНКО». 

Мета збору достатньо амбітна в сьогоднішніх умовах. Інструменти збору обговорювались на зустрічі дизайнерів з генеральним продюсером Ukrainian Fashion Week Володимиром Нечипоруком. Це й відкриття власних «банок» брендами, і продаж та розіграш запрошень на покази. Так, до прикладу,   благодійний  cocktail guest разом з 11MIRRORS, який провів Іван Фролов, зібрав 232472 грн.

Не стали осторонь і партнери Тижня. Під час зустрічі генерального продюсера UFW Володимира Нечипорука з дизайнерами і партнерами UFW SS25 команда ПУМБ прийняла рішення закупити за власний кошт «Апарат ШВЛ» вартістю 997121 грн. З усіма потребами можна ознайомитися за посиланням на реабілітаційну клініку Святенко: https://sv-recovery.com/pidtrimka

Як зазначив Володимир Нечипорук: «Наше з вами повернення було б неможливим без героїчного спротиву, який чинять наші військові. І було б дуже неправильним, якби ми зосередились тільки на важливих професійних моментах. Можу гордо сказати, що у години смертельної небезпеки для України модна індустрія доклала величезних зусиль для зміцнення оборони держави.

До війни не можна звикнути, але до війни можна і ТРЕБА призвичаїтись. І жити сьогоденням. Тому ми творимо і допомагаємо.

В цьому сезоні наша благодійна складова – збір коштів на обладнання паліативного відділення для ветеранів реабілітаційної клініки Святенко.

Можливо, хтось до кінця не знає, що таке паліатив. Паліативна допомога часто асоціюється лише з термінальними хворими, з допомогою в останній період життя невиліковно хворого (що включає, в першу, чергу знеболення). Втім саме поняття паліативної допомоги значно ширше за те, що називається end-of-life care».

Зробити донат на потреби паліативного відділення можна поповнивши банку на будь-яку посильну суму.