Ukrainian Fashion Week

BCEFW x UFW SS23

BCEFW x UFW SS23

Budapest Central European Fashion Week підтримав Ініціативу Ukrainian Fashion Week “Support Ukrainian Fashion”. У межах співпраці 3-4 вересня під час 10-го BCEFW  відбудуться покази семи українських дизайнерів: GUDU, DARJA DONEZZ, LISABO, KIR KHARTLEY, SIDLETSKIY, STARCHAK та YADVIGA NETYKSHA, бренди POUSTOVIT та AISENBERG DENIM будуть представлені у шоурумі.

«Угорське агентство моди та дизайну постійно прагне підтримувати регіональних дизайнерів і зміцнювати взаємини між сусідніми країнами. Для нас особливо важлива гуманітарна допомога, тому ми, безумовно, хотіли допомогти українським дизайнерам представити свої колекції світовій модній спільноті під час 10-го BCEFW. Ми допомагаємо їм представити себе міжнародній аудиторії, оскільки через війну в Україні вони не зможуть показати свої колекції на батьківщині цього сезону. Як і на попередніх подіях, ми очікуємо гостей з усього світу, що стане чудовою нагодою для розширення міжнародних зв’язків брендів», – коментує Аніта Форінтош-Шукс, заступниця генерального директора Угорського агентства моди та дизайну.

3 вересня відбудуться покази GUDU та DARJA DONEZZ, 4 вересня у спільному показі колекції SS23 представлять: STARCHAK, KIR KHARTLEY, SIDLETSKIY, LISABO, YADVIGA NETYKSHA. Крім показів у Музеї образотворчого мистецтва, роботи дизайнерів будуть продемонстровані у кількох локаціях міста, аби усі охочі змогли ознайомитися з новими колекціями брендів.  Колекції POUSTOVIT та AISENBERG DENIM будуть представлені у закритому шоурумі для міжнародних байєрів.

«Ми дуже пишаємося тим, що незважаючи на будь-які обставини та катаклізми, Ukrainian Fashion Week не пропустив жодного сезону за свою 25-річну історію. Зараз ми запустили  Ініціативу «Support Ukrainian Fashion», щоб підтримати українських дизайнерів і забезпечити представлення їхніх нових колекцій на міжнародних подіумах. Сьогодні тижні моди у 9 країнах підтримують українських дизайнерів та Ukrainian Fashion Week.
Ми глибоко вдячні The Hungarian Fashion & Design Agency та Budapest Central European Fashion Week за підтримку та особливі умови, які вони надали українським дизайнерам. Мода має виняткову силу відстоювати права людини, різноманітність та свободу. Сьогодні мода демонструє людяність і підтримку», – зазначає Ірина Данилевська, засновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Це не перша співпраця між HFDA та UFW: у рамках професійних відносин між інституціями українські дизайнери вже вкотре беруть участь у BCEFW в Будапешті, а угорські таланти демонструють свої колекції у Києві, утім партнерство у цьому сезоні стане наймасштабнішим.