Ukrainian Fashion Week

В Україні стартує Fashion Film Festival Kyiv 2021

В Україні стартує Fashion Film Festival Kyiv 2021

В Україні стартує четвертий Fashion Film Festival Kyiv. 

Організатори Фестивалю ‒ FILM.UA та Ukrainian Fashion Week.

Fashion Film Festival Kyiv 2021 відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У 2020 році Fashion Film Festival Kyiv вперше проходив online. Результати вимушеного переходу до такого формату перевершили всі очікування:

– 30 подій у Програмі FFFK;

– 124 подані заявки;

– 8 країн, з яких надійшли фільми на конкурсну програму;

– 70 000 переглядів лекцій навчальної програми;

– 100 000 переглядів фільмів-переможців.

Цього року, вже у статусі міжнародного майданчика для розвитку сегменту fashion-фільмів, організатори очікують зростання інтересу до Фестивалю як з боку вітчизняних дизайнерів та режисерів, так і з боку міжнародної спільноти, що працює в цьому сегменті кіновиробництва.

Перехід до online-формату в минулому році вніс зміни і в наповнення Програми Fashion Film Festival Kyiv – вона складається з навчальної, практичної та конкурсної частин.

Дедалі більше дизайнерських fashion-брендів розглядають спричинену Covid-19 необхідність online-показу своїх колекцій як можливість ознайомити з брендом якомога більшу аудиторію ‒ і створюють високохудожні емоційні діджитальні історії. Такі продукти стають повноцінною складовою тижнів моди та інших подій fashion-сезону.

Саме тому організатори Fashion Film Festival Kyiv у 2021 році ініціювали створення ще однієї номінації ‒ Digital story.

У Програмі FFFK 2021 – 4 лекції, 5 кінопоказів та воркшоп «Shot On The Spot».  

Навчальна програма включає у себе віртуальний лекторій на YouTube-каналі FILM.UA, який розпочнеться 29 червня з лекції програмного директора Fashion Film Festival Kyiv, члена журі міжнародних фестивалів fashion-фільмів Петра Мамчича: «Історія розвитку фестивалів fashion-фільмів та актуальні тенденції жанру».

Усі бажаючі матимуть можливість завчасно написати запитання спікерам під постом в Instagram фестивалю @fffkyiv

Конкурсна програма включає у себе показ позаконкурсної програми Fashion Film

Festival Kyiv 2021, покази фільмів-фіналістів Fashion Film Festival Kyiv 2021 та програми «Фестивальні прем’єри».

Практичною частиною програми FFFK 2021 стане воркшоп “Shot On The Spot”. У рамках воркшопу заплановані майстер-клас та Q&A сесія. Та найголовніше – знімальний день на локації Ukrainian Fashion Week під час Тижня моди, протягом якого учасники повністю зануряться в атмосферу професійної fashion-події. Режисери-початківці отримають унікальну можливість під керівництвом професійних тьюторів, використовуючи ресурси організаторів фестивалю, зняти, змонтувати та представити глядачам короткі fashion-відео. Детальніша інформація та реєстрація на воркшоп будуть оголошені в серпні на офіційному сайті фестивалю www.fffkyiv.com

Заключною подією фестивалю стане Церемонія нагородження переможців конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv 2021, яка відбудеться 3 вересня. Подивитися онлайн-трансляцію Церемонії можна буде на YouTube-каналі FILM.UA та на сайті фестивалю. 

Під час Церемонії буде вручено премії – Best fashion film (призовий фонд ‒ 30 000 грн), Best fashion story (призовий фонд ‒ 10 000 грн), Best production (призовий фонд ‒ 10 000 грн), Digital story (призовий фонд ‒ 10 000 грн).

Команда Fashion Film Festival Kyiv 2021:

Петро Мамчич – програмний директор

Катерина Кохановська – продюсерка

Оксана Шубіна – керівниця прес-служби

Аліна Сорокіна – дизайнерка

Подати заявку для участі та детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна на сайті фестивалю: www.fffkyiv.com. Прийом конкурсних робіт триває до 21 липня 2021 року.