Ukrainian Fashion Week

Переможці Fashion Film Festival Kyiv 2021

Переможці Fashion Film Festival Kyiv 2021

В Україні вчетверте відбувся Fashion Film Festival Kyiv, організований FILM.UA Group та Ukrainian Fashion Week, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

2021 став роком рекордів фестивалю – на участь у конкурсному відборі було подано 380 fashion-фільмів із 55 країн світу. Після розгляду фільмів-конкурсантів членами журі було обрано 29 фільмів із 13 країн.

Цьогоріч, враховуючи масштабність фестивалю, оргкомітет FFFK ухвалив рішення започаткувати дві премії у номінаціях Best Fashion Story та Best Production – міжнародну та національну.

Денис Мінін, Соня Забуга

Ґран-прі фестивалю – перемогу в номінації Best Fashion Film − отримав фільм «Sting Like a Bee», режисер Леон Балдуззі (Leone Balduzzi), Італія. Переможця оголосив головний редактор і ведучий Радіо НВ, колумніст, кінокритик, член журі фестивалю Олексій Тарасов.

Міжнародну премію у номінації Best Fashion Story отримав фільм «The Pulse of the Spirit», режисер Ейке Беттінґа (Eicke Bettinga), Німеччина. Переможця оголосили співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська та Генеральний директор FILM.UA Group, виконавчий директор Української Кіноасоціації Group Вікторія Ярмощук.

Вікторія Ярмощук, Ірина Данилевська

Національну премію у номінації Best Fashion Story отримав фільм «Love Airlines», режисер Юрій Двіжон. Переможця оголосили співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська та генеральна директорка FILM.UA Group, виконавча директорка Української Кіноасоціації Вікторія Ярмощук.

Юрій Двіжон

Міжнародну премію у номінації Best Production отримав фільм«The GG Marmont Book Club», режисери Талес Банзай та Каміла Корнельсен (Thales Banzai, Camila Cornelsen), Бразилія. Премію вручили керуюча партнерка JetSetter.ua Анна Ганопольська та Інеса Марьянська – керівниця з комунікацій і PR бренду MONACO THREE BEARS, який виступив спонсором події.

Анна Ганопольська

Національну премію у номінації Best Production отримав фільм «Summer Days Off», режисерка Катерина Тюріна. Премію вручили керуюча партнерка JetSetter.ua Анна Ганопольська та Інеса Марьянська – керівниця з комунікацій і PR бренду MONACO THREE BEARS, який виступив спонсором події. Переможці в номінації також отримали спеціальний приз від бренду MONACO THREE BEARS.

Катерина Тюріна

У номінації Digital Story, яка була започаткована у цьому році, журі відзначило український фільм«Frolov Stud», режисер Юрій Двіжон, дизайнер бренду – Іван Фролов. Партнером премії виступив SAMSUNG – офіційний смартфон фестивалю. Премію вручила головна редакторка ELLE Україна Соня Забуга.

Соня Забуга

Також компанія BRAUN ухвалила рішення відзначити спеціальним подарунком авторку фільму «Unpacking» Ірину Джус за “порушення важливої соціальної теми – відповідального ставлення до навколишнього середовища”. Режисери Jorj Jorburj та Ігор Даровський.

Фестиваль завершився онлайн-трансляцією Церемонії на YouTube-каналі FILM.UA Group. Ведучим Церемонії виступив Денис Мінін.

Денис Мінін, Ірина Данилевська

Соня Забуга, Олексій Тарасов

David Alarcon, Sebastian Felix

Ірина Данилевська

Катерина Кохановська, Оксана Шубіна

Іван Фролов

Ірина Данилевська

Партнери Церемонії Fashion Film Festival Kyiv 2021:

ELLE.UA – медіапартнер

JetSetter.ua – медіапартнер

MONACO – спонсор події

FINLANDIA – партнер заходу

SAMSUNG – офіційний смартфон фестивалю

Команда Fashion Film Festival Kyiv 2021:

Петро Мамчич – програмний директор
Катерина Кохановська – продюсерка
Оксана Шубіна – керівниця прес-служби
Міра Марчук – проєктна менеджерка
Аліна Сорокіна – дизайнерка