2012

2012

У березні, в рамках 30-го Ukrainian Fashion Week, було успішно реалізовано проект Euro Fashion. 16 дизайнерів з 16-ти країн Європи представили свої колекції у переддень великого футбольного свята в Україні – Євро-2012. Високий рівень організації та широке представництво європейських гостей ще раз довели, що Україна є частиною Європи, а Euro Fashion став подією міжнародного значення.

2010

2010

Ukrainian Fashion Week та журнал "ZEFIR" заснували премію BEST FASHION AWARDS – Українську Премію в галузі моди.

Головна мета Премії BEST FASHION AWARDS – об’єктивно визначити і представити лідерів української моди національному та міжнародному загалу. Гідно відзначити досягнення дизайнерів у розвитку моди, створенні фешн-індустрії та у сприянні позитивного іміджу України за кордоном.

Премія покликана підвищувати авторитет українських модельєрів у державі та надихати дизайнерів у творчому пошуку і фаховому зростанні.

Премія BFA визначається щорічно та оцінює колекції двох сезонів. Вирішує долю офіційних премій спеціально визначена група експертів, до складу якої входять fashion-журналісти, критики моди, байєри та лідери суспільної думки.


2007

2007

Започатковано Holiday Fashion Week – проект Ukrainian Fashion Week, покликаний презентувати нові досягнення круїзного дрес-коду. HFW, який щорічно представляє колекції для літнього відпочинку, посів важливе місце як в українському, так і в міжнародному фешн-календарях та привернув увагу багатьох зацікавлених осіб зі світу моди. Традиційно, Одеса зустрічає цю унікальну фешн-подію в останні вихідні червня. Тепле море, чисті пляжі, самобутні колекції, колоритна публіка – ось успішні складові єдиного в Центральній Європі показу круїзних колекцій Holiday Fashion Week.

2003

2003

Крім основних показів колекцій відомих дизайнерів, Ukrainian Fashion Week започаткував спеціальні проекти для талановитої молоді – New Names та Fresh Fashion. Метою цих проектів є пошук нових імен в царині моди та допомога у їхньому сходженні на Модний Олімп. За час свого існування ці проекти забезпечили постійний приплив "нової крові" до української моди та закріпили за Українським тижнем моди репутацію відкривача молодих талантів.

1997

1997

Пройшов перший Український Тиждень Моди формату prêt-à-porter і став безпрецендентною подією на теренах Східної Європи.

Ukrainian Fashion Week – це професійні покази дизайнерських колекцій, формат яких повністю відповідає світовим стандартам проведення тижнів prêt-à-porter.