ДЕНЬ ПЕРШИЙ
 • Л.Пустовіт
 • У UFW – 42-й сезон. Кожні півроку ми змінюємось. Демонструємо нові формати та нові можливості для зміцнення української fashion-індустрії. Сезон осінь-зима 2018-2019 не тільки зібрав на подіумі найкращі дизайнерські бренди країни, але й учергове продемонстрував наші пріоритети: ефективна підтримка авторитету дизайнерів України на міжнародному рівні та більша увага до нового покоління «творців моди», яке вже зараз виглядає надзвичайно переконливо.

  - Ірина Данилевська, співзасновник та голова оргкомітету UFW
ДЕНЬ ДРУГИЙ
 • В.Нечипорук
 • Не втомлююся повторювати, що мода – це не тільки одяг та аксесуари. Інновації, технології, думки і вчинки – теж мода. Ми щосезону пишаємось нашими партнерами, з якими створюємо модну екосистему в Україні. Заявити про модність у ДНК бренду і довести це є результатом праці багатьох людей. І нашим партнерам це вдається. А багаторічна співпраця з більшістю з них доводить, що активність на fashion-території стала ще й ефективним маркетинговим інструментом. .

  - Володимир Нечипорук, генеральний продюсер UFW
ДЕНЬ ТРЕТІЙ
 • А.Дімітрієвич
 • Одна з головних місій Ukrainian Fashion Week – представляти світові талановитих українців. Від сезону до сезону зростає кількість публікацій у світі про наших дизайнерів, з року в рік чисельнішають наші десанти у світових столицях, від колекції до колекції розширюється географія продажів. Цього сезону на Ukrainian Fashion Week колекції українських дизайнерів висвітлять та оцінять: Vogue Talents (Italy), Schön! Magazine (UK), Vogue.com (USA), Vogue Britain (UK), Vogue (RU), L’Officiel (FR), L’Officiel (RU), Elle (IT), NOWFASHION (FR), Pairs Project (FR), Fucking Young! (ES), Lane Crawford (HK), Rainbowwave (UK), Luisa Via Roma (IT), Zoe Magazine (IT), 33 MAGAZINE (IT), Harper’s Bazaar (PL), L’Officiel (AZ), Boutique One (AZ)

  - Олександра Дімітрієвіч, керівник міжнародного департаменту UFW
ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ
 • А.Какуріна
 • Розклад UFW став ще більш насиченим і різноманітним. Ми вже вразили професійну спільноту програмою цього сезону. Я не можу розкривати інтригу і називати конкретні імена, але ті колекції нової молодої хвилі дизайнерів, які я по секрету бачила, створять гідну конкуренцію відомим дизайнерам.

  - Олександра Какуріна, керівник департаменту роботи з дизайнерами
ДЕНЬ П'ЯТИЙ
 • А.Мостова
 • Цього разу під час Ukrainian Fashion Week на гостей очікує понад 70 подій у графіку. І наше завдання – донести інформацію про найважливіші з них, про яскраві покази дизайнерів, події та проекти. Останні кілька сезонів, завдяки нашим медіапартнерам, колегам і спеціальним піар-проектам, ми змогли показати, що світ моди – це нова історія країни, яку ми розповідаємо за допомогою культури і творчості. Для UFW важливо донести, що fashion – це перспективна сфера креативної економіки країни і вагома частина сучасної української культури. Тому тема української моди стала невід'ємною складовою контенту як fashion-, так і ділових медіа. Ми дуже щільно працюємо з журналістами цілий рік – на підтримку дизайнерів України.

  - Анна Мостова, керівник департаменту комунікацій UFW
ДЕНЬ ШОСТИЙ
 • В.Харченко
 • У нашій країні справедливо радіють безвізовому режиму. Ukrainian Fashion Week вже давно доводить, що цей режим має бути не так у паспортах, як у головах. Ми маємо мислити, творити, продавати, не відчуваючи кордонів і різниці у ментальності. Пізнаваність і потужність бренду UFW дає змогу реалізовувати різномасштабні проекти і поза межами подіумів сезонних показів. Рушійна сила цього бренду – команда професіоналів, яка визначила своєю місією визнання української модної індустрії професійною спільнотою світу. Від Токіо до Нью-Йорка...

  - Вікторія Харченко, виконавчий продюсер UFW