SAFE FASHION CONTEST

SAFE FASHION CONTEST

Ukrainian Fashion Week та Rozetka запускають конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion.

Його учасники створюватимуть колекції одягу та аксесуарів зі світловідбивними елементами. До конкурсу запрошуються, як люди з фаховою освітою, так і усі, хто пов‘язує своє життя з модою або вважає свої ідеї релевантними темі конкурсу. 

Safe Fashion вирішує одразу дві задачі. З одного боку – актуалізує тему безпеки на дорозі. За даними МВС, щороку в результаті ДТП в Україні гине близько 3 тисяч людей. Серед причин – водії просто не помічають пішоходів у темний час доби. З другого – дає можливість розкрити свій талант десяткам молодих українців, які тільки починають свій шлях у моді та дизайні.

«У 2004 році Александр Макквін вперше показав на подіумі футуристичні комплекти з світловідбивними стрічками. Пізніше цей матеріал з’являвся у колекціях Maison Margiela, Balenciaga, Yeezy, Calvin Klein. В одязі зі світловідбивними елементами можна не боятися бути непоміченим не тільки водієм у темний час доби, а й найприскіпливішими модними критиками», – розповідає голова Ukrainian Fashion Week та член журі конкурсу Ірина Данилевська.

До журі Safe Fashion також увійшли відомі українські дизайнери Ксенія Шнайдер та Катя Сільченко, співзасновниця компанії Rozetka Ірина Чечоткіна та телеведуча Валентина Хамайко.

«Ми хочемо здійснити мрії про вихід на модну арену тих людей, які тільки починають свій творчий шлях, – говорить співорганізаторка конкурсу Ірина Чечоткіна. – Десять фіналістів Safe Fashion зможуть побачити свої роботи на головному модному майданчику країни – Ukrainian Fashion Week. А переможець отримає 60 000 гривень для реалізації своїх творчих задумів. Ми чекаємо на найсміливіші і найоригінальніші ідеї і впевнені, що про українські таланти має знати весь світ».

Етапи конкурсу:

I етап: 24 червня – 4 серпня. Організатори чекають від учасників ескізи колекцій із трьох образів – це може бути і одяг, і аксесуари. Головна умова – кожна модель повинна мати світловідбивні елементи. Заповнити заявку на  участь та завантажити свої ескізи можна тут: https://bit.ly/2YfTkAC

II етап: 4-10 серпня. Вибір найкращих колекцій експертним журі.

III етап: 10 серпня – 4 вересня. Оголошення шорт-ліста із 10 фіналістів. Пошиття однієї роботи від кожного фіналіста.

IV етап: 4 вересня. Демонстрація колекцій фіналістів Safe Fashion і нагородження переможця конкурсу в рамках Ukrainian Fashion Week SS20.

 

Більше про умови участі в Конкурсі можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/2XytHhj

Медіапартнер проекту

tocjka logo safe fashion

Safe Fashion Contest оголосив шорт-лист

Safe Fashion Contest оголосив шорт-лист
Протягом місяця тривав конкурс Safe Fashion від Ukrainian Fashion Week та Rozetka. Його учасники...

Помилка

Submissions are disabled.