SAFE FASHION CONTEST

SAFE FASHION CONTEST

У 2019 році Ukrainian Fashion Week та Rozetka запустили конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion.

Його учасники створюють колекції одягу та аксесуарів зі світловідбивними елементами. До конкурсу запрошуються, як люди з фаховою освітою, так і усі, хто пов‘язує своє життя з модою або вважає свої ідеї релевантними темі конкурсу. 

Safe Fashion вирішує одразу дві задачі. З одного боку – актуалізує тему безпеки на дорозі. За даними МВС, щороку в результаті ДТП в Україні гине близько 3 тисяч людей. Серед причин – водії просто не помічають пішоходів у темний час доби. З другого – дає можливість розкрити свій талант десяткам молодих українців, які тільки починають свій шлях у моді та дизайні.

«У 2004 році Александр Макквін вперше показав на подіумі футуристичні комплекти з світловідбивними стрічками. Пізніше цей матеріал з’являвся у колекціях Maison Margiela, Balenciaga, Yeezy, Calvin Klein. В одязі зі світловідбивними елементами можна не боятися бути непоміченим не тільки водієм у темний час доби, а й найприскіпливішими модними критиками», – розповідає голова Ukrainian Fashion Week та член журі конкурсу Ірина Данилевська.

До журі першого Safe Fashion також увійшли відомі українські дизайнери Ксенія Шнайдер та Катя Сільченко, співзасновниця компанії Rozetka Ірина Чечоткіна та телеведуча Валентина Хамайко.

«Ми здійснили мрії про вихід у світ великої моди тих, хто тільки починає свій творчий шлях. Але Safe Fashion не лише відкрив нові імена в дизайні. Він показав, що безпека може бути стильною. Ми і надалі будемо популяризувати безпечну моду», – говорить співорганізаторка конкурсу Ірина Чечоткіна.

Під час Ukrainian Fashion Week SS20 перформери-моделі показали 10 найкращих робіт фіналістів першого конкурсу Safe Fashion. Переможницею конкурсу в 2019 році стала дизайнерка Анна Гайова.

Перформанс Safe Fashion 2019

 

В Україні вперше відбувся соціальний конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion Contest

В Україні вперше відбувся соціальний конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion Contest
4 вересня фінальним шоу програми Ukrainian Fashion Week став перформанс Safe Fashion, що...

Соціальний перформанс Safe Fashion Contest

Соціальний перформанс Safe Fashion Contest
4 вересня о 19:30 на пішохідному переході перед Мистецьким Арсеналом презентують...

Safe Fashion Contest оголосив шорт-лист

Safe Fashion Contest оголосив шорт-лист
Протягом місяця тривав конкурс Safe Fashion від Ukrainian Fashion Week та Rozetka. Його учасники...

SAFE FASHION CONTEST: українці створять одяг, що рятує життя

SAFE FASHION CONTEST: українці створять одяг, що рятує життя
24 червня Ukrainian Fashion Week та Rozetka запускають конкурс молодих дизайнерів Safe...

Помилка

Submissions are disabled.