Бієнале fashion-ілюстрації Imago

Бієнале fashion-ілюстрації Imago

Міжнародний конкурс fashion ілюстраторів «Imago» проводиться починаючи з 2012 року. Формат бієнале передбачає проведення конкурсу раз на два роки.

У 2016 році учасниками «Imago» стало 278 осіб з 15 країн світу.

Основне завдання конкурсу полягає у розвитку професійних зв'язків між усіма учасниками цього сегменту індустрії. В першу чергу, метою конкурсу є підтримка найбільш талановитих авторів fashion ілюстрації, сприяння у організації їх подальшої співпраці з українськими дизайнерами одягу.На першому етапі місія проекту полягала у організації системної підтримки існування fashion ілюстрації в Україні. Сьогодні ілюстрація вже є важливою частиною національної fashion індустрії. Не в останню чергу саме завдяки «Imago». У зв'язку з цим робота оргкомітету була спрямованіа на розвиток міжнародних зв'язків і просування українських митців на світовому ринку професіоналів.

У роботі журі конкурсу брали участь визнані майстри fashion ілюстрації: Річард Кілрой, Каролайн Ендрю, Спірос Халаріс та інші професіонали.

Учасники конкурсу змагаються в двох номінаціях: «Traditio» та «Innovatio». Перша номінація присвячена майстерності володіння традиційними засобами графіки, наступна - пошуку новаторських прийомів роботи в fashion ілюстрації.

Переможцями конкурсу в 2016 році стали: Ольга Задибчук у номінації «Traditio» та Лілія Чавага у номінації «Innovatio».
У 2014 році переможцями були: Марія Гаврилюк («Traditio») і Ольга Усійчук («Innovatio»).
Переможці конкурсу 2012 року: Анна Хоменко («Traditio») та Яна Червінська («Innovatio»).

Наступне бієнале fashion ілюстрації «Imago» відбудеться у 2018 році.

Помилка

Submissions are disabled.