Показ колекції Yana Chervinska у Лондоні

пн, 22 лют. 2016

Український бренд Yana Chervinska презентував колекцію у рамках London Fashion Week в офіційному графіку платформи On|Off. Таку можливість Яна Червінська отримала завдяки перемозі у проекті Fashion DNA, організованому Ukrainian Fashion Week та British Council Ukraine. Здійснити перший проект такого рівня вдалося завдяки підтримці міжнародного фонду Western NIS Enterprise Fund, British Council Ukraine та British-Ukrainian Chamber of Commerce.

Показ пройшов у престижному районі Сохо і зібрав повний зал гостей та представників міжнародних медіа, серед яких ID Magazine, VICE.com, Voit Magazine, Idol Magazine та інші. Підтримати «український десант» прийшли команди Not Just a Label, British Fashion Council, British Council Ukraine, а також Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії Наталія Галібаренко та багато інших.

Бренд Yana Chervinska представив 18 образів з нової колекції FW16, головна тема якої – час, його швидкоплинність та вплив на  різноманітні предмети. Лондонській публіці дизайнерка продемонструвала важкі гобеленові пальта, напівпрозорі плетені сукні, оздоблені декоративними аплікаціями та деталями і створеними у співпраці з художником Аліною Замановою. Дизайнерка і цього разу використала традиційні для колекцій бренду матеріали: вовну та пряжу, поєднання різних матеріалів з ручним плетенням.

«Це мій перший показ в Лондоні, і я вдячна всім, хто допоміг йому відбутися. Я дуже переживала, готувалася і довго сумнівалася з вибором теми для цієї колекції. Врешті-решт зупинилася на вінтажній тематиці. Зараз я дуже натхненна і хочу активно продовжувати роботу над своїм брендом, адже вірю в перспективу його розвитку на міжнародному ринку» –  говорить дизайнер Яна Червінска.

ON | OFF – це творчий майданчик, одна з найавторитетніших платформ, де найкращі молоді дизайнери мають можливість представити свої колекції у рамках London Fashion Week.
За 12 років існування платформа ON | OFF відкрила світові міжнародні бренди, серед яких J.W. Anderson, Gareth Pugh, Peter Pilotto та інші.

В Україні повну колекцію бренду Yana Chervinska можна буде побачити 20 березня під час Ukrainian Fashion Week.

Фотограф: Ольга Котилевська

Новини