Ukrainian Fashion Week

Petar Petrov оголосив вакансії для українців

Petar Petrov оголосив вакансії для українців

Австрійський бренд Petar Petrov вирішив підтримати українців та висунути 3 вакансії в компанії, а також зробити відкриту пропозицію, де бажаючі можуть подати заявку на будь-яку посаду у напрямках логістики, електроннoï комерціï або дизайну.

Перша вакансія – Customer Service in E-COM Team: шукають високомотивованого представника з продажу та обслуговування клієнтів з сильними комунікативними навичками, який побудує та зміцнить службу обслуговування клієнтів інноваційними та креативними ідеями та створить унікальний досвід роботи з клієнтами.

Друга вакансія – Logistic Coordinator: шукають високомотивованого та відданого координатора логістики для підтримки складу та архіву магазину електронної комерції. Необхiдно координувати, органiзовувати та доставляти відправлення роздрібним клієнтам, а також здійснювати підтримку команди в різних завданнях на щоденній основі.

Третя вакансія – Junior Designer: шукають високомотивованого молодшого дизайнера в жіночому одязі високого класу, який може внести нові творчі підходи, ідеї та дослідження в процес дизайну колекцій і активно підтримувати команду дизайнерів у різних завданнях.

Відкрита пропозиція: шукають високомотивованого та відданого працівника у сфері електронної комерції, дизайну чи логістики, який хоче отримати досвід та працювати в міжнародному модному бренді.

Усі деталі у pdf-файлах за посиланням, надсилати резюме:  elena@petarpetrov.com

Про бренд: 

PETAR PETROV – глобально орієнтована, зростаюча модна компанія з виробництва високоякісного жіночого одягу, що базується у Відні. Вже визнаний на міжнародному рівні модний бренд представлений і продається найексклюзивнішими у світі роздрібними продавцями розкішної моди, такими як Bergdorf Goodman, Harrods, Galeries Lafayette, Matches Fashion, Net-A-Porter або Lane Crawford, а також на власному веб-сайті електронної комерції petarpetrov.com

Гарантують довгострокові та привабливі перспективи! 
Для кожноï вакансiï необхiднi знання німецької та англійської мови! 

Фото: Instagram бренду