Ukrainian Fashion Week

Окуляри з українських квітів: Tsvit від Ochis

Окуляри з українських квітів: Tsvit від Ochis

Український бренд екологічно чистих окулярів OCHIS присвячує новий реліз природі батьківщини.

Ochis першими у світі створили сонцезахисні окуляри з кави та побудували своє масштабне виробництво в Україні. Як українська компанія, вони завжди надихалися багатством рідної природи, відчуваючи міцний зв’язок із землею як джерелом життя та краси. Намагаючись надати цьому зв’язку фізичне вираження, команда бренду створила колекцію Tsvit, в якій кожна оправа прикрашена пелюстками українських квітів: соняшника, чорнобривців та волошок. Згадки про них пронизують український фольклор, пісні та вірші: cоняшник –символ волі; чорнобривці – сили;  волошки – української краси.

До колекції увійшли шість дизайнів оправ, кожна з яких може бути прикрашена будь-якою з трьох квіток. Візерунки на окулярах –унікальні і неповторні, так само, як неповторна кожна квітка на планеті. Окуляри з чорнобривцями мають коричневі сонцезахисні лінзи, а з соняхом та волошками –сірі. До кожного замовлення додається кавовий футляр із відповідним патерном пелюсток.

«Ми почуваємося як ніколи пов’язаними з рідною землею, бо боремося за її незалежність і нашу свободу, тому значення української землі та всього, що вона народжує, стає центральним, –пояснює співзасновник та креативний директор бренду Акім Карпач. –Поєднання перевикористаної макухи та справжніх квітів –це інновація Ochis, яка могла народитися тільки тут, в Україні. Наше коріння проростає через усе, що ми робимо, та надихає нас рухатись далі»

Придбати окуляри можна на сайті бренду, 10% від кожної придбаної пари Ochis йдуть на гуманітарну допомогу – команда бренду звітує про витрати щомісяця у своїх соцмережах.