Ukrainian Fashion Week

Гранти для української креативної індустрії 

Гранти для української креативної індустрії 

Команда Ukrainian Fashion Week відібрала та систематизувала ті гранти, які можуть бути корисними для української fashion-спільноти.  

МЗС Чехії у рамках Transition Promotion Program

Для кого:  українські неурядові організації (незалежні ЗМІ та організації, які підтримують незалежні медіа; організації, які займаються захистом прав людини)
Дедлайн: 10.04.2022. до 23:00 за Київським часом.
Куди подавати: на ел. адресу grants.ukraine@mzv.cz з копією на czech.embassy.kyiv@gmail.com, заповнивши офіційну форму.
Сайт та деталі.

Ukrainian Startup Fund (Український фонд стартапів)

Для кого: стартапи в індустріях: промисловість, AR/VR, роздрібна торгівля, штучний інтелект, біотехнології, енергетика та екологія, медіа та реклама.
Дедлайн: постійнодіючий
Куди подавати: https://portal.usf.com.ua/
Сайт та деталі.

Програма «Єднання заради дії» від IREX

Для кого: громадські організації. Комісія прийматиме лише ті проєкти, які будуть цілеспрямовано підтримувати журналістів в Україні.
Дедлайн: 07.04.2022 р.
Куди подавати: на ел. пошту tender-ua@irex.org до 23:59 7 квітня 2022 року (за Київським часом) з темою «Заявка на грантову підтримку “Єднання заради дії”_Журналісти»
Сайт та деталі.

Креативна Європа Україна

В заявках має бути запропонована підтримка кінофестивалів, які мають:
– програмування європейських фільмів та аудіовізуальних творів, що демонструються для широкої аудиторії, включаючи широку громадськість, а також акредитованих міжнародних спеціалістів з аудіовізуального мистецтва та преси;
– наявність чіткої процедури кураторства, регулювання та відбору;
– 50% програм має бути присвячено ненаціональним фільмам і аудіовізуальним творам із країн, які беруть участь у підпрограмі “MEDIA” та мають різноманітне географічне охоплення.

Для кого – юридичні особи, координатор консорціуму (партнерства) має існувати понад 2 роки, обмежень по партнерам немає, зареєстровані в країні-учасниці програми “Креативна Європа”, яка бере участь у підпрограмі “Культура”, фізичні особи подавати заявку НЕ МОЖУТЬ, ФОПи подавати заявку МОЖУТЬ.
Дедлайн: 7.04:2022 17:00 
Сайт та деталі.

Google for startups. Ukraine Support Fund

Для кого: стартапи, які були засновані та базувалися в Україні до 24 лютого 2022 року; стартапи, що пройшли стадію тестування (MVP) і мають доведену прибутковість (продукт на ринку/пілотна версія/ранній дохід). Пріоритет буде надаватися компаніям, що мають місію соціального впливу, засновники стартапу мають використати грошову винагороду на:
– продовження зростання/відновлення бізнес-діяльності, що постраждала внаслідок війни;
– основний продукт для вирішення нових проблем і поточної кризи.
Дедлайн: протягом 2022 року
Куди подавати: https://gfepublic.secure.force.com/…/EventTrackRegistra…
Сайт та деталі.

ВБО “Інститут місцевого розвитку” у рамках проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» конкурс стартапів «Екомрія».

Щоб ми підтримали вашу мрію, потрібно:
Детально описати енергоефективний захід/екологічну ініціативу, яку плануєте реалізувати.
Зробити власний вклад у втілення задуманого (можна у негрошовому вигляді – роботами / інвентарем / обладнанням).
Візуалізувати вже наявні результати. Обов’язковими є фото та/або відео із власним внеском.
Гранти до 15000 грн переможці отримають у негрошовому вигляді. Ми оплатимо матеріали, обладнання, роботи тощо, необхідні для впровадження замислу.
Дедлайн: 31.05.2022 
Куди подавати: https://docs.google.com/…/1WD4mB…/viewform…
Сайт та деталі.

Креативна Європа Україна

Для кого: секторів моди та дизайну: зміцнити потенціал професіоналів моди та дизайну в:
Художньому створенні, просуванні, розповсюдженні та монетизації, допомагаючи секторам впроваджувати нові цифрові (в тому числі, використання технологій 3D та AI), юридичні та технічні тенденції, що випливають із інновацій на ринку та нових бізнес-моделей; або
Інтеграції принципів Європейської зеленої угоди та нового європейського Баухаусу в практику, що використовується галузями; або iнтернаціоналізації професійного розвитку фахівців у їх секторах для роботи за кордоном та на міжнародному рівні.
Дедлайн:  5.04.2022 17:00 
Сайт та деталі

Креативна Європа Україна, конкурс «Інноваційні лабораторії»

Заходи мають підтримувати розробку інноваційних інструментів, моделей і рішень, які можуть бути застосовані в аудіовізуальному, культурному і творчому секторах. Вони мають бути спрямовані на підтримку конкурентоспроможності, процесу екологізації, співпраці, поширення, видимості, доступності, різноманітності та/або підтримки  аудиторії в різних секторах. Рішення повинні легко відтворюватися і мати ринковий потенціал.
У 2022 році, також охоплюються наступні теми: озеленення, інноваційні освітні інструменти для вирішення актуальних суспільних тем.
Заявки повинні представляти відповідні стратегії для забезпечення більш стійкої та екологічно-спрямованої промисловості та забезпечення гендерного балансу.

Для кого: юридичні особи; зареєстровані в країні-учасниці програми “Креативна Європа”, яка бере участь у підпрограмі “Медіа”;  ФОПи.
Дедлайн:  7.09.2022 17:00 
Сайт та деталі

Швейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC)

– підтримують малі проекти в сфері культурних заходів

Для кого: зареєстровані українські неурядові організації з адекватною організаційною структурою і належним фінансовим досвідом. У виняткових випадках комерційні, урядові або міжнародні організації можуть також розглядатися.
Куди подавати форму: електронні копії проектних пропозицій для попереднього розгляду мають бути надіслані у Швейцарське Бюро співробітництва за адресою електронної пошти: kye.SCO@EDA.Admin.ch
Дедайн: постійнодіючий