Ukrainian Fashion Week

Об’єднання української та австрійської модних індустрій

Austrian Fashion Association (AFA), розташована у Відні, надає інформацію, координацію та послуги для fashion дизайнерів, бізнесу та культури.  Створена в 2013 році, ця неприбуткова інституція фінансується Відділом мистецтва, культури, громадської служби та спорту Міністерства Австрії та міста Відня.

 Заохочення та підтримка співпраці між дизайнерами, ритейлерами, представниками творчої та культурної сфер є одними із основних напрямків діяльності Austrian Fashion Association.Таким чином AFA пропонує простір для українських дизайнерів та інших креативників, які задіяни у сфері моди, щоб їхні історії були почуті та встановити зв’язок з австрійською індустрією моди через їхні ресурси.

 У ці жахливі часи Austrian Fashion Association пропонує виступити в якості контактної точки для українських дизайнерів, стилістів, fashion фотографів, перукарів та візажистів та будь-яких інших креативних людей у ​​цій галузі, які стали переміщеними чи будь-яким іншим чином постраждалими від  війни та мають намір залучитися до австрійської модної індустрії .

 Усі охочі мають можливість звернутися до AFA, якщо їм необхідна консультація щодо австрійського модного ландшафту або, якщо вони бажають поділитися тим, що дійсно допоможе їм/їхньому бренду в поточній ситуації з AFA Community через сторінку AFA в Instagram та інформаційний бюлетень.

 Austrian Fashion Association також рада виступати в якості посередника між австрійськими та українськими креативниками у сфері моди та прагне поєднати українців, які шукають роботу/freelance в Австрії, з приватними особами/компаніями тут, які пропонують роботу у відповідних сферах  (fashion дизайн, styling, фотографія, зачіски та makeup тощо).

Особи, які хочуть звернутися до спільноти AFA, можуть надіслати лист на електронну пошту press@afa.co.at і вказати, хто вони, де зараз перебувають, зображення чи відео своєї роботи/самих себе (з кредитсами) та те, що їм дійсно допоможе/ їхньому бренду прямо зараз.

Команда Ukrainian Fashion Week щиро вдячна Каміллі Бойєр та членам Austrian Fashion Association за готовність допомогти українським дизайнерам та іншим представникам fashion індустрії.