Katerina Kvit

Katerina Kvit

якість. носибельність. стиль. цими трьома словами дизайнерка катерина квіт коротко описує свій бренд.

Якість. Носибельність. Стиль. Цими трьома словами дизайнерка Катерина Квіт коротко описує свій бренд. Назвати його власним ім'ям – Katerina Kvit – означає підписатися особисто на кожній речі.

Марка Katerina Kvit з'явилась у 2010 році. Для бренду ці шість років були дуже насиченими і результативними. Спочатку – участь у Fashion Scout Kiev, потім – в основній програмі показів Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Між ними – позитивні відгуки преси, інтерес до бренду з боку світської аудиторії та it girls. Сьогодні Katerina Kvit – це добре відомий в Україні бренд зі студією та шоурумом у центрі Києва, злагодженою командою та чітким позиціонуванням на ринку. Його аудиторія – молоді, проте самодостатні дівчата, які впевнені у собі та в своєму виборі. Особливості – жіночність, лаконічність, прості лінії, але складні матеріали. Часто за простотою ховається справжня майстерність, наприклад, вміння обіграти один колір поєднанням різних фактур. Катерина зізнається, що більше любить працювати з тканинами, які добре тримають форму. Саме за це, а також за ідеальну посадку по фігурі, багато клієнток віддають перевагу бренду протягом років. Особливо гарними є брючні костюми Katerina Kvit. Правильний підбір цього ансамблю вважається одним із найскладніших завдань, але Катерина дивовижним чином пропонує безпрограшні варіанти і за кроєм, і за посадкою, вправно балансуючи між маскулінністю та жіночністю. Дизайнерка переосмислила елегантність цього предмета гардероба, представивши в одній зі своїх колекцій двубортне плаття-піджак. Особливо ефектним вийшов його варіант у діл.

У палітрі Katerina Kvit – стримані, природні кольори. Співпрацюючи з художниками, дизайнерка часто створює авторські принти. Незрідка Катерина надихається подорожами. Це відбивається в одязі, але всі ідеї дизайнерка органічно адаптує в український модний контекст. Історичне модне минуле і, звісно, українська культура дарують Катерині не менше натхнення. А її клієнткам в результаті – модні та практичні речі, що залишаються актуальними не один сезон.

www.katerinakvit.com

Магазини:

Gallery 48

Київ, Україна

 

S.M.L.XL

Київ, Україна

 

Anahit Store

Київ, Україна

 

Sia Space

Київ, Україна

 

112

Харків, Україна

 

Performance, Zaporozhye

Запоріжжя, Україна

 

Corner ЦУМ (soon)

Київ, Україна

 

Онлайн магазини:

Suitster