the COAT by Katya Silchenko

the COAT by Katya Silchenko

The Coat by Katya Silchenko - український prêt-à-porter бренд жіночого одягу, заснований дизайнером Катею Сільченко у 2013 році.

Джерело натхнення Каті - жінки довкола - сильні, темпераментні і витончені одночасно.

Дизайнер створює яскраві речі, роблячи акцент на жіночності: завдяки унікальному та роками відточеному крою, речі The Coat by Katya Silchenko відмінно сідають по фігурі, правильно підкреслюючи силует.

The Coat by Katya Silchenko представляє повні лінійки. У колекціях завжди присутні вже впізнаванні пальта, корсети, сукні-бюстье та речі на високій талії. У форматі resort, представлені як коктейльні сукні та літні тренчі, так і розслаблені піжамні комплекти.

Дизайнер майстерно поєднує в образах яскраві деталі, використовуючи сміливі акценти з пір'я, шкіри, поєднання різних фактур, рюшів та принтів, а тканини та декоративні елементи відбирає завжди особисто. Серед прихильниць бренду: Вера Брежнева, Ріта Ора, Алла Костромічова, Маша Ефросініна, Джамала, Тіна Кароль, Ліза Юрушева, Поліна Неня, Лідія Пфайфер, Лєра Бородіна.

Одяг від The Coat by Katya Silchenko універсальна: підійде, як для повсякденного життя, так і для виходу у світ - і в тому, і в іншому випадку не залишить свою власницю непоміченою.

 

thecoat.com.ua | Facebook | Instagram