RYBALKO

RYBALKO

Rybalko – український бренд аксесуарів та одягу, створений 2013 року в Києві.

Вироби Rybalko – це результат копіткої праці, ретельно продумані моделі, яким приділено особливу увагу, незвичайні поєднання та високоякісні матеріали.

Вже понад 7 років минуло з того часу, як українська дизайнерка Марина Рибалко представила Україні першу колекцію Rybalko, адресовану ексцентричним, сучасним і впевненим у собі жінкам.  

Концепція бренду

Філософія бренду – в поєднанні моди і мистецтва, де кожен принт рукотворний та унікальний. Квінтесенція розкоші – нетривіальний одяг, який хочеться носити, виконаний переважно з натуральних матеріалів з акцентом на бездоганну якість крою і шиття. Однак єдине обмеження для дизайнера – не використовувати натуральне хутро, адже мистецтво не повинно вбивати, воно повинно створювати.

Марині Рибалко цікаві складні сюжети, тому творіння дизайнерки хочеться розглядати довго й детально. Кожна колекція несе певну смислову ідею, яку авторка втілює за допомогою принтів за власними полотнами. Одяг, випущений під лейблом Rybalko, є своєрідною уніформою людей, обдарованих яскравою творчою фантазією.

Rybalko – одяг, що виглядає як твір мистецтва, а мистецтво, як і мода, символізує суперечливу і двоїсту суть людини.

Facebook | Instagram

Магазини:

Gallery 48

Styleinsider Store