POUSTOVIT

POUSTOVIT

Про бренд
POUSTOVIT – це європейський бренд жіночого одягу, який знайшов свою актуальність у безмежжі повсякденного «sophisticated» образу. В естетиці бренду сміливість межує з почуттям міри. Сукні, чуттєвість, принти, позитив, упевненість – справжні константи POUSTOVIT.

ФІЛОСОФІЯ БРЕНДУ
Poustovit – це тонке відчуття сучасної повсякденності, виражене в сукнях як основному елементі колекцій. Це злиття сучасних форм та етнодеталей з втіленням у принтах й аксесуарах. Це атмосфера стилю «effortless», комфорту, легкості й актуальної елегантності.

АКЦЕНТИ
Особлива архітектура побудови, оригінальні авторські принти, заломи і драпірування, прості форми і незвичайні деталі, несподівані конструктивні рішення – присутні в кожній колекції.

КОЛЕКЦІЇ
Головний елемент кожної колекції, що передає філософію бренду, – сукня-сорочка – баланс жіночої чуттєвості і чоловічої сили, інновацій та комфорту, також це відображається в елегантних комбінезонах і простих сарафанах.

ЖІНКА POUSTOVIT
Вона гармонійна, сильна і дуже жіночна. Активна і багатопланова особистість, яка живе на стику соціальних та сімейних цінностей. Життя «в моменті», тут і тепер, незалежно від ситуації – чи є необхідність комфорту, чи гостромодного лука. Вона романтична, але не занадто. Вона грайлива і сексуальна в дуже тонкому вираженні. Вона невпинно рухається вперед, а одяг, який вибирає, повинен її розвивати і водночас доповнювати, створюючи відчуття завершеності.

ВІДГУКИ
Godfrey Deeny (Fashion Wire Daily): У творчості POUSTOVIT чітко простежується натхнення етнічними традиціями її країни. Однак вона – досить розумний дизайнер, щоб використовувати мінімум традицій для створення сучасних силуетів і настрою...

Наталі Доліво (ELLE France): "Мені дуже сподобалася робота Лілії Пустовіт з принтами. Романтичні образи, вільний крій, яскраві візерунки, що чіпляють око... жіночні сукні підкреслюють сильний характер..."

Anna Orsini (Head of London Fashion Week International Office at British Council): «Сподобалася POUSTOVIT з простотою її форм та розмаїттям кольорів... дизайнерка демонструє жіночність: багато прикрас, пласкі туфлі без підборів...

poustovit.com | Facebook | Instagram

Магазини:

Passage 15

вул. Хрещатик, 15, Пасаж

Київ, Україна

 

Helen Marlen Mandarin

вул. Басейна, 4

Київ, Україна

 

SPAZIO

булв. Лесі Українки, 24

Київ, Україна

 

 

Villa Gross

вул. Пушкінська, 28/9

Київ, Україна

 

Podium

пр. Карла Маркса, 20

Дніпро, Україна

 

STATUS PRIVILEGE

вул. Сумська, 84

Харків, Україна

 

OGONEK BOUTIQUE

2-й пов. Sady Pobedy Gallery

Одеса, Україна

 

ЦУМ, м. Москва, вул. Петрівка, 2

LE FORM, м. Москва, вул. Поварська, 35/28, Дмітровський пров., 7

Le Form, м. Москва, Каштановий Гай, 17 км від МКАД

BOSCO ТЦ "Артіколі Весна", м. Москва, вул. Новий Арбат, 19

BOSCO Smolensky Passage, м. Москва, пл. Смоленська, 3

BOSCO DONNA Petrovsky Passage, м. Москва, вул. Петрівка, 10

ГУМ, 1-а лінія, м. Москва, Червона пл., 3

ЦУМ, м. Санкт-Петербург, вул. Велика Конюшенна, 21/23

suitster.com

Kazakhstan
Newbury
Astana

Saudi Arabia
Coal
Jeddah

Spain
Montacchini boutique
Ibiza

Italy
Lofti boutique
Parma

Mignone Boutique
Brescia