NADYA DZYAK

NADYA DZYAK

Історія бренду NADYA DZYAK почалася в 2008 році з відкриття ательє по створенню жіночого одягу prêt-à-porter. Філософія NADYA DZYAK - effortless chic, який формує особливий образ, наділений яскравою харизмою і жіночністю. Кожна колекція - архітектурно вивірені форми, унікальні авторські принти, неймовірні тканини і трендові силуети.

Бренду успішно розширює свою fashion-географію і вже отримав визнання у європейських, американських і азіатських байерів. На сьогоднішній день колекції NADYA DZYAK продаються у Франції, Австрії, Бельгії, Катарі, Монако, ОАЕ, Росії, Швейцарії, Японії, на Кіпрі і в Україні. Також бренд розвиває онлайн-напрям продажів за допомогою власного інтернет-магазину nadyadzyak.com, а також інших онлайн-ритейлерів.

NADYA DZYAK бере участь в міжнародних fashion-заходах і транк-шоу. Колекція NADYA DZYAK була представлена ​​на італійському фестивалі Fashion for Theatre. Стильні та артистичні наряди Наді Дзяк прикрасили простір римської галереї Bentivoglio і Rinascimentiamo. Бренд є резидентом Ukrainian Fashion Week, а вихід колекцій NADYA DZYAK висвітлює міжнародна преса, в тому числі Vogue, Harper's Bazaar, Elle, Marie Claire, L'Officiel, SNC, Business of Fashion, Forbes, Buro 24/7 і багато інших.

Creative Director
+38 (067) 533 67 09
mail@nadyadzyak.com

Online Store
+38 (067) 533 67 08
shop@nadyadzyak.com

Development & Sales
+38 (067) 533 67 09
sales@nadyadzyak.com

PR
+38 (067) 783 23 08
Monakova.fashionoffice@gmail.com

nadyadzyak.com | Facebook | Instagram

Магазини:

Україна:

Glянецъ de la creme
вул. Дзержинського 18А
Дніпропетровськ

Colette Fashion Group
пр. Карла Маркса, 37А
Дніпропетровськ

SEVEN BOUTIQUE
вул. Сумська, 100
Харків


Європа:

SPLASH BY THE BEACH
Георгіоу А 131 Лордос Біч Гарденс
блок С, магазин 10
Лімасол 4048, Кіпр