Ksenia Schnaider

Ksenia Schnaider

Український дизайнер Ксенія Марченко закінчила Київський Національний Університет Технологій та Дизайну. Свою першу колекцію вона продемонструвала у віці 19 років на подіумі "Сезонів Моди". З тих пір Марченко є постійним учасником Ukrainian Fashion Week, Holiday Fashion Week та Baby Fashion Week.

Український дизайнер Ксенія Марченко закінчила Київський Національний Університет Технологій та Дизайну. Свою першу колекцію вона продемонструвала у віці 19 років на подіумі "Сезонів Моди". З тих пір Марченко є постійним учасником Ukrainian Fashion Week, Holiday Fashion Week та Baby Fashion Week. У 2005 році Ксенія стала призером конкурсу молодих дизайнерів "Погляд у майбутнє", а в 2006 році отримала грант за кращий показ у рамках Fresh Fashion – а саме, можливість пройти стажування у британському коледжі Central St. Martins. Окрім цього, Марченко прослухала спеціальний курс італійського Instituto Marangoni.

У 2004 дизайнер створила власну марку одягу під назвою X’U ("КСЮ" – це скорочення від її ім’я). Колекції цього бренду об’єднують два основні принципи: це простота та свіжість. X`U – це жіночий, чоловічий та дитячий одяг класу pret-a-porter. Людина, яка вдягає речі від X’U – це незвичайний перехожий, він не впадає в око одразу, але вирізняється з натовпу. Стиль, у якому працює Ксенія Марченко, дуже космополітичний та молодіжний за духом.

На рахунку Ксенії співпраця з Cosmopolitan, Procter&Gamble, adidas, UMC, Vogue, Martini, Drive Dance Project та іншими компаніями та проектами. У 2007 дизайнер розробила шкільну форму для мережі дитячих магазинів Umo 7-14. У 2008 році, разом із художником Володимиром Кузнєцовим, Марченко представила публіці арт-експеримент під назвою BLOOMING.

Окрім розвитку свого бренду, Ксенія Марченко працює стилістом та є автором модних колонок у деяких українських виданнях.

kseniaschnaider.com | Facebook | Instagram