Katja Bereznitsky

Katja Bereznitsky

З 2010 року дизайнер Катя Березницька втілює свої творчі задуми в одязі під брендом katja bereznitsky. Місія марки полягає у постійній роботі над створенням образів, здатних трансформувати традиційні уявлення про красу і стиль жінки. Катя не прагне до збільшення обсягів виробництва та роботи на масовому ринку. Навпаки, в її речах закладені цінності індивідуальності та унікальності. Кожен предмет одягу з її ім'ям на етикетці створюється практично вручну, з дотриманням класичних технологій. Такий нішевий підхід був визначений журналом VOGUE як «дизайн поза системою», а журнал L'OFFICIELE виділив його як «найкраще позиціонування».

Працюючи над колекціями, Катя готує їх як цілісне естетичне висловлювання, ставлячись до них як до арт-проектів. Тому кожна колекція присвячена темі, що надихнула дизайнера на творчий порив.

Стратегія розвитку марки katja bereznitsky фокусується на фіксації позиціонування в сегменті "demi-couture" і розвитку індивідуального підходу у роботі з клієнтами. Шанувальники творчості Каті Березницької – це люди, що віддають перевагу особистому спілкуванню з дизайнером і цінують можливість спостерігати за процесом створення речей.

Facebook