J.Perekriostova

J.Perekriostova

Бренд J.Perekriostova був створений дизайнеркою Юлією Перекрьостовою у 2015 році.
Того ж року відбувся дебютний показ колекції SS16 у рамках Ukrainian Fashion Week. Під час навчання великий вплив на творчість дизайнера справила культура Японії, цій темі і була присвячена перша колекція "Eco-City". Згодом азіатський стиль, стриманий і монохромний, проте не позбавлений свого багатогранного характеру, став візитною карткою бренду.

Cвобода, незалежність, інтелектуальність – принципи, закладені у філософію одягу J.Perekriostova. Акценти: асиметрія, багатошаровість, вільний силует, складність крою, нестандартні деконструктивні рішення. Головна риса бренду – присутність у крої деталей, які дають змогу трансформувати модель, експериментуючи з образом. Окрему увагу приділено якості пошиття і самим тканинам – використовуються лише високоякісні матеріали, що є запорукою комфорту та довговічності одягу.
Жінка J.Perekriostova – це насамперед особистість. Вона сильна та ніжна водночас. Її сексуальність не в одязі, а в умінні знаходити гармонію між своїм внутрішнім та навколишнім світом. Вона захоплена тим, що любить, своєю справою і не прагне комусь догодити: у такому стані вона є найбільш спокусливою і жаданою. Її одяг – це відображення її індивідуальності, а не чужих бажань та очікувань.

 www.j-perekriostova.com.ua | Facebook | Instagram

 Магазини:

ЦУМ, "REHAB"

м. Київ, вул. Хрещатик, 38, 3 пов,

Німеччина:

СHAMBRE

бутік-готель «Воздвиженський»

м. Київ, вул. Воздвиженська, 60а,б

BIKINI BERLIN

1st. Floor Gallery, Berlin, Budapester str. 38-50