J.Perekriostova

J.Perekriostova

J.PEREKRIOSTOVA – бренд жіночого одягу, створений дизайнером Юлією Перекрьостовою в 2015 році. Після дебютного показу колекції SS2016 бренд є постійним учасником Ukrainian Fashion Week.

Юлія Перекрьостова створює інтелектуальну моду, естетика якої є позачасовою і позбавлена ​​надлишкових прикрашань, а емоція та ідея втілені в асиметричності крою та деконструкції. У своїх колекціях дизайнерка розкриває новий сенс жіночої сексуальності – прикритої й недосказаної, показуючи, якою розумною є жінка і як це притягально.

 Експериментуючи з кроєм у пошуку нових силуетів, дизайнерка застосовує техніку японського моделювання, надихаючись чітко вираженими формами у скульптурі й архітектурі. Стримана колірна гама і монохромність дають змогу зробити акцент на багатогранність і складність конструкції. Використання чорного і білого кольорів – це частина філософії бренду. На думку автора, тільки ці кольори не відволікають від основної ідеї та підкреслюють чіткість ліній. Відмітна риса одягу J.Perekriostova – присутність деталей у крої, що допомагають трансформувати модель. Так працює концепція бренду, в яку закладено співтворчість зі споживачем, що дає йому можливість проявити фантазію і зрозуміти річ по-своєму.

Жінка J.Perekriostova – це насамперед особистість, творча й інтелектуальна. Вона поглинена тим, що любить, і не намагається комусь догодити. Її одяг – це відображення її характеру і настрою, а не чужих бажань та очікувань.

 www.j-perekriostova.com.ua | Facebook | Instagram

Магазини:

ЦУМ, "REHAB"

м. Київ, вул. Хрещатик, 38, 3 пов,

 

СHAMBRE

бутік-готель «Воздвиженський»

м. Київ, вул. Воздвиженська, 60а, б

 

Німеччина:

BIKINI BERLIN

1st. Floor Gallery, Berlin, Budapester str. 38-50