Jean Gritsfeldt

Jean Gritsfeldt

Дизайнер бренду Jean Gritsfeldt – молодий авангардист Жан Гріцфельдт, який полюбляє епатувати публіку своїми висловлюваннями та манерою одягатися. Про свій бренд дизайнер говорить так:

«Образ ідеального чоловіка. Це чоловік, у якого насамперед відсутнє розмежування між словами та вчинками, для якого рух до вдосконалення набагато продуктивніший, ніж споживання будь-яких результатів на фініші. Щодо одягу, то дуже легко (принаймні так виглядає збоку) бути ідеальним, коли ти вдягнений у костюм-трійку. А ти спробуй бути ідеальним, коли їдеш у метро, і височезні або занадто низькі чоловіки, галасливі діти, жінки в гігантських шубах гучно кричать на весь вагон. І вся ця маса штовхається, мне тебе, товче, наступає на ноги, краде гроші, вириває волосся, яке потрапляє у їхні підроблені «луї віттони» і «живанші», що ними вони неодмінно розмахують у різні боки, ніби вітряки. Якщо вийде хоча б на 35% бути ідеальним за всіма людськими критеріями, це стане мінімальним подвигом, а подвиг і робить з тебе нехай не ідеального чоловіка, зате справжнього.

Образ ідеальної жінки. Це жінка, якій набридло плакати, на якій кардиґан "млость тигриці", макіяж "ліпше почитай мій настільний томик Довлатова", вона шматує мову життя і розкидає залишки на килим буття, стає ніжною задовго до випитого напівсолодкого шампанського, ніколи не позіхає, а завжди горить, горить, горить...

Натхнення найчастіше приходить, коли ти залучений у процес, але ніколи не знаєш, коли ж саме це станеться – у момент намазування масла на хліб, щоб покласти на нього шпротину, чи в момент, коли ти цілуєш кутики чиїхось вуст... Востаннє у мене був вибух натхнення під час концерту у київській філармонії: грали перший концерт Чайковського. Кажуть, у перші звуки він зашифрував ім'я своєї коханої, але йому було заборонено любити його вчителем музики. У тобі живе або любов або геній, а якщо немає ні любові ні генія, ти накопичуєш у собі величезну купу бруду... »

jeangritsfeldt.com | Facebook | Instagram

Одяг бренду Jean Gritsfeldt можна придбати:

Ukraine
Suitster.com
Kyiv

Russia
INDEXflat
Moscow

Japan
Wut berlin
Tokyo

Brussels
YawnSpace
Belgium