ANNETTE GORTZ

ANNETTE GORTZ

ANNETTE GORTZ живе і працює у Вестфалії в Ґютерсло. Вона – одна з найвідоміших, успішних та неординарних фешн-дизайнерів світу. Її марка стійко та впевнено тримається на ногах вже понад 25 років. Моделі ANNETTE GORTZ можна придбати по всьому світу, від Нью-Йорка до Південно-Сахалінська – вони представлені у більш ніж 500 ексклюзивних бутіках в таких країнах, як США, Англія, Голландія, Швейцарія, Італія, Польща, Японія, Ізраїль, Росія, Україна. Її колекції презентуються на виставках «CPD» в Дюссельдорфі, «PURE» у Лондоні, «Pret-a-porter» в Парижі, на Ukrainian Fashion Week у Києві.

Колекції ANNETTE GORTZ в усьому світі ідентичні. Це пов’язано з типом жінки. І цей тип, як не дивно, інтернаціональний. Високий стандарт якості, неймовірна кількість комбінацій не тільки допомагають створити неповторний індивідуальний стиль на щодень, відчувати себе комфортно, а й дають впевненість, що стрес не має жодного шансу.

Стиль від ANNETTE GORTZ завжди залишається оригінальним та прогресивним. «Стиль – це людина, а не костюм. І мода повинна бути такою, щоб одяг не суперечив індивідуальності».

www.annettegoertz.com