AYSINA

AYSINA

Віртуозно балансуючи на межі сексуальності та шику, у своїй творчості Юлія Айсіна завжди досягає ідеальної гармонії. Саме завдяки цьому моделі дизайнерки вирізняються своєю стилістикою та добірністю. Її одяг не просто шикарний – у кожній деталі образу від Юлії Айсіної є те особливе, що в усі часи називають еталоном смаку.

Свою першу колекцію Юлія Айсіна презентувала у 2001 році. З того часу моделі дизайнерки були представлені на багатьох фестивалях і конкурсах. Серед них фестиваль New Look у співпраці з Revlon Professional, міжнародний фестиваль «Київський подіум», конкурси круїзних колекцій «10х10» і «Кришталевий силует».

З 2006 року Айсіна створює колекції прет-а-порте, її покази стають традиційними та проходять у рамках Ukrainian Fashion Week.

Саме вона вперше в Україні змінила сталі уявлення про модний показ, поєднавши його з концертом. На сцені у її одязі виступали такі зірки, як Настя Каменських, Лері Вінн, Віктор Павлік, гурти «Алібі», «XS», «4 королі», балет «А6» та багато інших.

Юлія – почесний член журі дитячого фестивалю «Чарівна свічка». Вона підтримує юних дизайнерів та всіляко сприяє розвитку їхньої творчості. Нагороджена орденом Святого Станіслава.

Кожний показ Юлії Айсіної – це яскраве шоу, яке запам`ятовується і розкриває дизайнера як видатну і творчу особистість.

Дім моди Юлії Айсіної уже півроку співпрацює з курортом-готелем Maristella Club в Одесі, де проходять спільні fashion-заходи, покази нових колекцій.

Зовсім нещодавно Юлія Айсіна випустила власну лінію взуття та аксесуарів. А також вперше в Україні, спільно з Ювелірним домом Наталії Спіженко, Юлія створила ювелірні прикраси, які гармонійно доповнюють колекції.

Facebook | Instagram

Магазини:

Сеть «Monet»
Дніпропетровськ, Україна


Alland
Київ, Україна