árutiunova

árutiunova

«Одяг має бути продовженням жінки, а не навпаки», – переконана Анна Арутюнова, молода дизайнерка і засновниця бренду ANNAMUZA. Керуючись саме цим міркуванням, Анна створює свої колекції.
Процес роботи над кожною моделлю ANNAMUZA – більш ніж копіткий, адже головною ідеєю є комфорт активної сучасної жінки. Дизайнерка вправно використовує тканини найвищої якості, вибираючи актуальні колірні рішення. Усе це втілюється в досконалі лінії ексклюзивного одягу від Анни Арутюнової.
Багато років дизайнерка виношувала ідею створювати моду власними руками, і сьогодні Анна пропонує своїм клієнтам лише той одяг, який може вдягнути і сама. Одяг бренду ANNAMUZA створений як для вечірніх, так і для буденних образів, а отже – піклується про комфорт своєї власниці. Це лаконічний і водночас жіночний та елегантний стиль. Стиль, що прикрашає, але не затьмарює жінку.
Будь-яка модель від Анни Арутюнової буде актуальна через роки – так само, як і сьогодні. У цьому полягає головна місія бренду ANNAMUZA – створювати одяг, який можна носити від сезону до сезону, не втрачаючи до нього інтересу.

http://annamuza.com/ | INSTAGRAM | FACEBOOK